Nothing

Létání letadlem

Nabízíme letecké zážitky

Chcete vidět krásy naší země z letadla? Nikdy jste ještě neviděli hrady, zámky, jezera nebo hřebeny nejvyšších hor Čech shora ?

Připravili jsme pro vás

Pozorovací fotolety

Proleťte se třeba s celou rodinou. Program komponovaných fotovýletů letadlem jsme sami sestavili z tras, které máme sami rádi, mnohokrát jsme je sami letěli a chceme vám je také ukázat. Volba typu letadla bude podle počtu účastníků a s ohledem na typ výletu a potřebné parametry letu. Kapacita různých typů letadel je od jednoho do pěti pasažérů. 

V současné době pracujeme na optimalizaci, obchodním a legislativním dořešení našich tratí, neboť na některé z nich je potřeba získat povolení a vymezit podmínky průletů.

Budeme startovat z letišť Příbram - Dlouhá Lhota, Sazená u Velvar, Bystřice u Benešova a Roudnice nad Labem.

Amatérská fotosoutěž o ceny

V programu letů bude samozřejmě nalezení krásných výhledů a "panoramat" k fotografování krajiny i pamětihodností. Zůstaneme s vámi v kontaktu i po letu, protože nás zajímají vaše snímky a po spuštění programu vyhlásíme fotosoutěž o hodnotné ceny. Vše zůstane zatím pro vás pochopitelně ještě tajemstvím.

Seznamovací a náborové lety

Dalším segmentem našich letadlového programu jsou seznamovací a náborové lety, které by měly zájemcům prezentovat kouzlo, povinnosti a činnosti spojené s vykonáváním funkce pilota a to na zemi před letem anebo ve vzduchu za letu, ať už soukromého nebo dokonce až profesionálního. Předvedeme vám přípravu letu a činnosti během něho v letounech od kategorie Ultralight až po moderní stroj Cirrus kategorie General Aviation, který už je vhodný i pro službu aerotaxi. Podle vašeho výběru. Jsme si totiž jisti, že v mnohém z vás dříme skrytá touha po řízení letadla, stejně jako to bylo v našem případě anebo alespoň ve většině z nás, kteří už létáme. Chceme vám touto praktickou a samozřejmě zábavnou formou předvést, že se jedná sice o činnost zodpovědnou, ale zcela přiměřeně k tomu také úžasnou a naplňující. V případě, že byste se nakazili virem, který už dávno hnízdí v našich vlastních tkáních, jsme připraveni vás k získání pilotního oprávnění doprovodit.

Seznamovací a náborové lety nabízíme z letiště Příbram - Dlouhá Lhota, Sazená u Velvar, Bystřice u Benešova a Roudnice nad Labem. Pro bližší informace volejte na tel. číslo +420 776 852 583 nebo +420 602 615 793

 Další informace o programu, nabízených typech strojů a samotné nastartování programu plánujeme ve 3.kvartálu 2015